Reiki

Yaşam enerjisinin giriş çıkış kapıları olarak da tanımlanabilecek çakraların dengede olmaları ve enerji alış-verişini düzgün yapabilmeleri gerekir.
Yaşam enerjisi hücrelere ve organlara sürekli akarak onları tazeler ve sağlıklı çalışmaya devam etmelerini sağlar. Yaşam enerjisi duygu ve düşüncelerimize göre yönelir. Olumsuz düşünce ve duygular yoğun olduğunda, bu enerjinin akışı engellenir ve bedende bazı aksaklıklar ortaya çıkar. Bu aksaklıklar ilk önce aura’nın katmanlarında, daha sonra çakralarda ve en sonunda da fiziksel bedende kendini gösterir.
Dolayısıyla, yeterli enerji dolumu sağlanmazsa fiziksel ya da duygusal bitkinlik yaşanır, normalden daha öfkeli ve depresif olunur. Enerjiniz dengede olduğunda ve rahatça aktığında, daha az hastalanır ve sağlığınızı uzun süre koruyabilirsiniz.

Çakraları dengelemenin en etkili yollarından biri de insanın bilinçaltıya, bilinçüstü arasında sıkışmış olan ve bilinçaltında kayıtlı olupta bilinçüstüne çıkaramadığımız bütün bilgileri görünebilir ve hissedilir hale getiren Sarkaç ile çalışmak.

✨Sizde bu çalışmayı denemek isterseniz iletişime geçelim.✨